Объявления со всей Украины

Закордонні банки: як українцям покласти в них свої гроші?

Закордонні банки: як українцям покласти в них свої гроші?

By admin

Існує таке правило, що для збереження і примноження грошей їх варто розділяти на декілька частин і тримати у різних місцях. Якщо, наприклад, робити банківський вклад, то не варто всю суму віддавати на збереження одній установі, а краще покласти її на декілька рахунків.

Або ж можна одну частину грошей покласти у місцевий банк (український), а для іншої відкрити рахунок в іноземному банку онлайнЯкщо не знаєте, як це правильно зробити, розібратись допоможуть юристи Campio Group, юридичної компанії, яка працює в Україні з 2005 року і займається справами в галузі міжнародного та українського права.

HCj2dRL5WhPYh_3-FB5L65C339gmkuHwBdn5_MeazTUrrZ6uiJG2nU5xg-jfEK5GlIddCTQjcbK7utV_T0xR1gSA3SPAotUcxmR1dvLeoyOucAQrTf5pUTcFju8YwmdApV8j-EZRjPRlfWHFV5sXiA

Відкривати рахунки у банках інших країн можуть як юридичні, так і фізичні особи, але вимоги до них при цьому можуть дещо відрізнятись. Окрім того, перелік документів, які подаються для відкриття рахунку, може бути різним в залежності від країні і конкретної фінансової установи та її вимог.

Для чого потрібні іноземні рахунки?

Якщо рахунок збирається відкрити звичайна людина (фізична особа), то він їй може бути потрібен з декількох причин:

  • щоб отримувати кошти за роботу або навчання (для тих, хто збирається поїхати в іншу країну працювати чи вчитись, або вже дистанційно працює з іноземними замовниками);
  • для інвестицій (коли можна вкласти гроші і отримати через деякий час від них прибуток);
  • щоб мати можливість придбати нерухомість в іншій країні.

Якщо ж йдеться про бізнес, то багато компаній вирішують відкривати іноземні рахунки, щоб отримувати фінанси від закордонних кредиторів на вигідніших умовах. Крім того, вони потрібні для проведення компаніями різних фінансових операцій.  

У 2021 році найпопулярнішими країнами були США, Польща та Іспанія – саме туди найчастіше українці переказували гроші на свої рахунки. 

Що необхідно для відкриття рахунку?

Банк прийматиме рішення про відкриття рахунку для представника іншої держави на основі отриманих документів, тому важливо, щоб вони були надані потенційним клієнтом у повному обсязі. 

Їх перелік може відрізнятись, залежно від вимог конкретної установи, але у будь-якому випадку потрібен буде стандартний набір: паспорт і документ, у якому вказано місце проживання особи. Окрім того, у банках зазвичай прагнуть знати, для чого клієнт відкриває рахунок, які послуги його цікавлять, джерело походження грошей та інше.

Спеціалісти Campio Group допоможуть розібратись з усіма особливостями даної процедури і відкрити закордонний рахунок без проблем.