Объявления со всей Украины

Переваги та можливості бізнесу в Польщі

Переваги та можливості бізнесу в Польщі

By admin

Економічні показники Польщі покращуються з кожним роком завдяки новим можливостям та перевагам перебування у ЄС. Зараз ця країна займає одне із провідних місць в плані розвитку нового бізнесу та активації стартапів. Тут є більше 16 вільних економічних зон, у кожній з яких можна починати розвивати свою справу або збільшувати обороти вже наявної компанії. Це цілком реально за допомогою юридичної компанії Azola Legal Services, що співпрацює з мережею закордонних країн, допомагає представникам українських компаній масштабувати свій бізнес та піднести його на новий рівень. Торгівля, логістичні перевезення, будівництво, реалізація товарів та послуг – лише деякі варіанти можливого розвитку бізнесу у Польщі, які будуть користуватись популярністю.

D:\бажин\ТЗ для внешнего размещения azola ноябрь 23\3.jpg

Особливості відкриття компанії у Польській Республіці

Розвиток власної справи у Польщі дає можливість бізнесменам активізувати свою діяльність в інших країнах Європи без жодних обмежень. Також спеціалісти виділяють наступні особливості, що надає реєстрація компанії в Польщі для бізнесу:

  • Відсутність бар’єрів. Менталітет, мова, культура та традиції Польщі й України схожі, тому не буде проблем у реалізації бізнесу тут. Навпаки, це стане чудовим досвідом для бізнесменів та людей, що хочуть розпочати стартап на великому ринку.
  • Можливість отримання посвідки на проживання. Це важливий аспект для тих бізнесменів, що планують розвиватись саме на європейському ринку. Адже згодом можна викупити приміщення під виробництво чи реалізацію послуг, розширити можливості і збільшити прибутки.
  • Віддалена реєстрація. Спеціалісти компанії Azola Legal Services пропонують зареєструвати компанію без присутності власника. Потрібно лише зібрати необхідний пакет документів, здійснити переклад та подати на затвердження.
  • Невеликі компанії оподатковуються за іншою, зниженою ставкою, що дає більше можливостей для активного розвитку власної справи. Не потрібно турбуватись про видатки, адже кошти можна вкласти у розвиток та з часом отримати більше.

Термін реєстрації може тривати до двох місяців із додатковим бухгалтерським супроводом від юридичної компанії при бажанні власника. Для питання узгодження ціни варто звернутись до спеціаліста компанії Azola і розрахувати приблизну вартість.

Вимоги до компанії

Є певні умови, які країна висуває до бізнесменів, що не є резидентами Польщі. До них належить наявність обов’язкового стартового капіталу у розмірі 5000 злотих. Директором може бути лише одна особа, а передача фірми у майбутньому може зайняти тривалий час. Обов’язково має бути акціонер – мінімум одна приватна особа незалежно від резидентства.

Окрім цього, у Польщі для заснування бізнесу потрібна наявна юридична адреса, яку у будь-який момент можуть перевірити. Для отримання ПДВ-номера має бути офіс компанії чи підприємства, куди прийде представник перевіряючого органу. Якщо ці моменти будуть виконані, а етапи подачі та перекладу документів вірними – то вже через декілька місяців у цій країні може діяти новий бізнес та приносити прибуток власнику. Представники компанії Azola Legal Services успішно реєструють та юридично супроводжують українські компанії за кордоном. Це сприяє збільшенню дохідності у майбутньому.