Объявления со всей Украины

Картини за номерами — цікаве дозвілля для дітей та дорослих

Картини за номерами — цікаве дозвілля для дітей та дорослих

By admin

Сьогодні існує стільки видів цікавого та корисного дозвілля, що часом не знаєш, що й вибрати. Інтелектуальні ігри, настільні ігри, всілякі кросворди і так можна продовжувати до безкінечності. Розраховані ці розваги як на дітей, так і на дорослих. Але якщо ви все це вже пробували, якщо вам хочеться чогось нового, то є, що вам запропонувати. Ми рекомендуємо купити та намалювати картину за номерами. Відмінне проведення часу для людей різного віку, навіть якщо у створенні живопису немає жодного досвіду.

651688cd20017.webp

 

Що являють собою ці картини і як їх малювати

Ідея намалювати пейзажі, портрет чи тварин багатьом здається цілком привабливою. Але при цьому турбує одне питання. А чи точно вийде намалювати, якщо не вмієш? Так, вийде! Саме для цього картини за номерами були придумані.

Відкривши коробку із картиною по номерам, ви побачите полотно, поділене на області. Так, на полотні намічені контури основних елементів картини. Тобто, вам не доведеться продумувати перспективу та масштаб картини, що, мабуть, є одним із найскладніших завдань при освоєнні навичок створення живопису. І кожна область картини має певний номер.

Також у комплекті йдуть фарби. На кожній баночці фарби ви також побачите номери. Це підказка, яка говорить про те, яку саме фарбу треба використовувати для тієї чи іншої області. Працюючи над картиною номери фарб і областей, куди вони наносяться, повинні збігатися.

Картини за номерами різних тематик від відомого українського виробника

В Україні однією з найвідоміших компаній із виробництва картин за номерами є компанія Орігамі. Вона знаходиться в Дніпрі і працює протягом декількох років, пропонуючи покупцям різні сюжети, що дозволяють намалювати:

  • патріотичні картини;
  • пейзажі;
  • квіти;
  • тварин;
  • аніме персонажів.

На офіційному сайті компанії Орігамі ви знайдете найповніший асортимент, доступний на сьогоднішній день. Він регулярно оновлюється, а консультанти допоможуть вам визначитися з вибором та не заплутатися у різноманітності картин за номерами, які ви зможете купити та намалювати самостійно. 

Крім того, до кожної картини можна одразу підібрати декоративну багетну рамку, які разом створюють готове інтер’єрне рішення та акцентують увагу на деталях. 

Малювання картини по номерам — це не лише захоплюючий час, але і можливість виявити свій художній потенціал та долучити його до чогось надзвичайного. Картина може бути чудовим подарунком для близьких або навіть способом облаштувати свій дім унікальними мистецькими шедеврами, створеними вами власноруч.