Site icon Дошка Оголошень

Антена бустер для дрона

Антена бустер для дрона

Зіткнувшись з противником, що має переважну чисельність військ та бронетехніки, воїни України чинять гідний опір, використовуючи компактні FPV квадрокоптери. Один-єдиний FPV дрон, ціна якого становить близько $300, може брати на борт заряд вибухівки, здатний знищити пускову установку чи танк вартістю понад мільйони доларів. Найбільша кількість FPV-квадрокоптерів на фронті – це дрони-камікадзе, і їхня неймовірна продуктивність буквально змінила тактику ведення бою.

Деякі армії світу проявили колосальний інтерес до вивчення українського досвіду спротиву за допомогою дронів FPV. По інформації, наданій представниками Армії дронів, стало відомо, що спецсили та підрозділи антитерору двох країн західного світу за останні шість місяців декілька разів приїжджали навчатися в українських пілотів дронів.

Дрони FPV, які використовуються для нищівних атак по ворогу, мають бортову камеру, яка дозволяє пілотам точно наводити їх на цілі. До війни FPV дрон вважався кращим подарунком для підлітків, а сьогодні ці підлітки вже використовують їх, як гнучку зброю, яка може змінити результат битви. Використання квадрокоптерів-камікадзе у парі з підсилювальною антеною для дронів, що покращує передачу сигналу, дає значущу перевагу перед традиційною зброєю – мінометами, гарматами.

Типовий FPV дрон-камікадзе має масу 1-2 кг, має 4 мотори, батарею, камеру, картинка з якої бездротовою мережею надходить до окулярів оператора. Дрон може нести до 3-х кілограмів вибухівки та наближатись до цілі зі швидкістю до 140 кілометрів на годину.

Підсилювальні антени бустери для дронів

Ви хочете охопити за допомогою дрону більше територій, але не хочете ризикувати, з’являючись на передовій? Практично будь-якому пілоту хотілося б, щоб його дрон літав за межі досяжності – в глибокий тил ворога, де можна знайти кращі цілі. Підсилювальна антена створена для того, щоб забезпечити дальність в 3 рази вище і навіть більше.

Ця Avenger антена бустер — дивовижна інновація, яка дозволяє пілотам максимально ефективно використовувати свої дрони-розвідники чи камікадзе. Завдяки цьому розширювачу радіуса дії ви можете перенести свій дрон у більш віддалені, недоступні райони, де ворог ховає ракетні установки та бронетехніку.

Особливості продукту:

  1. Антена підсилювач призначена для кратного підвищення дальності дії дрона.
  2. Ідеально підходить для DJI Mavic Pro. Потужний сигнал.
  3. Легко встановлюється та розбирається, має подовжувач на 20 м.
Exit mobile version