Объявления со всей Украины

9 порад для поліпшення здоров’я ваших суглобів

9 порад для поліпшення здоров’я ваших суглобів

By admin

Для захисту суглобів можна залучати найрізноманітніші методи. Варто розуміти, що саме вони мають надважливе значення для нашого щоденного руху та активності. Саме тому слід дотримуватись порад, які гарантуватимуть вам здоров’я та впевненість. У цій статті приведемо найцінніші рекомендації.

Не забувайте про активний рух

Наші суглоби створені для руху. Саме тому важливо дотримуватись регулярної фізичної активності, адже це зміцнює м’язи, полегшує біль та зменшує ризик збільшення ваги. Обирайте легкі та безпечні вправи: наприклад, йогу або ж тренування з різноманітними силовими тренажерами. Ідеальне рішення для підтримки здоров’я — це активна ходьба, їзда на велосипеді та плавання.

Обов’язково підтримуйте здорову вагу

Річ у тім, що кожен зайвий кілограм може створювати додаткове навантаження на суглоби та хрящі. Саме тому дуже важливо контролювати свою вагу шляхом регулярної фізичної активності, дотримання збалансованого харчування тощо.

Максимально оберігайте коліна від ймовірного травмування

Травма колінного суглоба може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Саме тому варто за можливості обмежити інтенсивну аеробіку та інші інтенсивні тренування, які можуть призводити до травм. Дуже уважно стежте за станом свого здоров’я. У разі виникнення болю у суглобах варто давати собі час на перепочинок та обов’язково звертатись до лікаря.

Відмовтесь від поганих звичок

Регулярне паління негативно впливає на стан суглобів, оскільки воно сприяє появі загальних процесів в організмі. Також варто враховувати, що тютюновий дим містить нікотин, який негативно впливає на судини, через що зменшується кровопостачання суглобів. Паління також негативно впливає на процеси загоєння та відновлення тканин, що в кінцевому результаті може призвести до погіршення функції суглобів.

Дотримуйтесь правильного харчування

Для здоров’я суглобів дуже важливо дотримуватись дієти, насиченої фруктами, овочами, рибою, горіхами та бобовими. Натомість рекомендується обмежувати вживання оброблених харчових продуктів, а також насичених жирів. Найкраще рішення — дотримання середземноморської дієти. Втім ви можете обирати будь-який варіант на ваш смак.

Не забувайте про правильну поставу

Неправильна постава з часом може стати причиною виникнення аномального навантаження на суглоби, що в кінцевому результаті призводить до надмірного зносу та пошкодження хряща. Щоб утримувати правильну поставу, рекомендується проводити невеличке тренування. Для цього слід встати прямо, відвести плечі назад, живіт втягнути, а ноги тримати на ширині плечей. Якщо ви сидите, то варто спиратися спиною на спинку стільця, тримаючи ноги на підлозі.

Вживайте додаткові поживні речовини

Для підтримки здоров’я суглобів та хрящів обов’язково слід вживати корисні елементи. Наприклад, глюкозамін є важливою речовиною, яка формує основну частину хрящової тканини. Вживання спеціальної добавки сприяє виробництву нового хряща. Хондроїтин підтримує пружність хряща, виконуючи роль амортизатора, що зменшує тиск на суглоби під час руху. Ці елементи треба отримувати регулярно, тож спеціальні комплекси для суглобів у такому випадку стануть у пригоді.

Значення має колаген, оскільки він є однією з найважливіших складових хрящової тканини. Він підтримує здоров’я суглобів, а також забезпечує їх правильне функціонування. Вживання колагенових добавок забезпечує плавний рух між суглобами, підтримує хрящову тканину, а також зменшує запальні процеси. Комплекс для суглобів з колагеном 2 типу та гіалуроновою кислотою від NeoCell ідеально підходить для поліпшення функції хрящів та суглобів.

Уникайте стресу

Стрес впливає на здоров’я суглобів, оскільки виділення кортизолу сприяє появі запальних процесів в організмі. Саме тому важливо застосовувати найрізноманітніші техніки релаксації: глибоке дихання, медитації тощо. Не слід забувати й про соціальну підтримку та своєчасний відпочинок.

Проходьте регулярні медичні огляди

Для збереження здоров’я суглобів дуже важливо своєчасно проходити професійні огляди у лікарів. Вони дозволяють своєчасно виявляти потенційні зміни в суглобах, завдяки чому на ранніх етапах можна ефективно розв’язувати майже будь-яку проблему.